Sylwester w Warszawie

ofert: 43
Szukasz zakwaterowanie na Sylwestra?
Sprawdź: noclegi w Warszawie

Sylwester miejski w Warszawie

20.11.2013

Tegoroczny sylwester pod chmurką w Warszawie po raz pierwszy nie odbędzie się pod patronatem telewizji Polsat. Stolica długo zastanawiała się nad organizacją koncertu. Powodem było cięcie kosztów w warszawskim ratuszu. Argumentem, który przesądził o potrzebie organizacji imprezy był sondaż CBOS, w którym 60 procent warszawian odpowiedziało twierdząco na pytanie "Czy biorąc pod uwagę obecne spowolnienie gospodarcze, ratusz powinien organizować w 2013 r. imprezę sylwestrową na pl. Konstytucji?". Koncerty sylwestrowe nie odbędą się jednak jak planowano na początku na Placu Konstytucji lecz w okolicach Stadionu Narodowego.

Kto wystąpi na sylwestrze miejskim w Warszawie? Wiadomo, że na scenie pojawi się m.in. Afromental, Big Cyc, Piersi, Abradab, T.Love oraz Jamal.

więcej

Oceń Sylwestra w Warszawie

Zakres cen dla Sylwester Warszawa: 100 - 5778 PLN. Średnia ocena: 3.3/5 na podstawie 7 opinii.

Newsletter

Chcesz być informowany o najciekawszych ofertach sylwestrowych?
MENU
NA SKRÓTY
POPULARNE
ZA GRANICĄ
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]