Sylwester w Turcji

ofert: 2
Sylwester na dwóch kontynentach jednocześnie? Myślicie, że to niemożliwe? Możliwe! Azja i Europa spotykają się w jednym mieście - słynnym Istambule, gdzie Zachód miesza się z Orientem. To do tego bajkowego świata może Was porwać gorączka tegorocznej sylwestrowej nocy ! Tam lub na piaszczyste plaże tureckiej Riwiery. Jeden kraj - tyle możliwości. Tylko od Was zależy, jak dokładnie powitacie Nowy Rok. Ważne, by zrobić to tam. W bajkowej mieszance wielu kultur, korzystając z gościnności mieszkańców, dając się porwać sylwestrowemu szaleństwu, zajadając specjały tureckiej kuchni. Turcja - wszystko przemawia na tak!
 • Zakwaterowanie SIS - Sylwester
  Zakwaterowanie SIS
  2610 zł
  Istambuł (Turcja)
  5 dni
   Kategoria **** Opis oferty HOTEL Hotel Martinenz **** położony w Istambule w dzielnicy Lalei. W okolicy hotelu centra handlowe, muzea i... Więcej »
 • Zakwaterowanie SIS - Sylwester
  Zakwaterowanie SIS
  2610 zł
  Istambuł (Turcja)
  5 dni
  HOTELHotel Martinenz **** położony w Istambule w dzielnicy Lalei. W okolicy hotelu centra handlowe, muzea i obiekty historyczne. W hotelu znajduje... Więcej »
Szukasz wyjazdu na Sylwestra?
Sprawdź: oferty w Wakacje.pl

Newsletter

Chcesz być informowany o najciekawszych ofertach sylwestrowych?
MENU
NA SKRÓTY
POPULARNE
ZA GRANICĄ
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]