Sylwester w Suwałkach

ofert: 7
 • Sylwester i na MAZURACH w MAJĄTKU GIŻE - Sylwester
  Sylwester i na MAZURACH w MAJĄTKU GIŻE
  175 zł
  Giże (~36.3 km od Suwałki)
  1 noc
    Gospadarze Majątku Giże Marczak zapraszają na bal sylwestrowy,  proponujemy znakomite menu, muzyka DJ - sprawdzony, grał u nas... Więcej »
 • Nad Wigrami - Sylwester
  Nad Wigrami
  399 zł
  Gawrych Ruda (~9.5 km od Suwałki)
  3 dni
  Pragniemy powitać Państwa zgodnie z tradycją, na regionalnej biesiadzie sylwestrowej połączonej wraz kuligiem po Wigierskim Parku Narodowym W... Więcej »
 • Gospoda Przy Kolejce w Płocicznie
  240 zł
  Płociczno (~12.5 km od Suwałki)
  1 noc
    Gospoda przy Kolejce w Płocicznie zaprasza na Zabawę Sylwestrową 2014!   W programie: - atrakcyjne menu: 4 dania gorące, deser,... Więcej »
 • JU-RELAX - Sylwester
  JU-RELAX
  47 zł
  Krasnopol (~17.0 km od Suwałki)
  14 dni
  Lokalizacja to Suwalszczyzna (nad jeziorem-Długie)   , a dokładniej w okolicach trasy Suwałki-Sejny.W ofercie sylwestrowej jest wynajm całego... Więcej »
 • Ośrodek Turystyczny Kukle Z.M. - Sylwester
  Ośrodek Turystyczny "Kukle" Z.M.
  195 zł
  Giby (~27.6 km od Suwałki)
  3 dni
  SYLWESTER 2013/2014 Zapraszamy na pobyt sylwestrowy w Ośrodku Turystycznym "Kukle" nad jeziorem Pomorze Bal Sylwestrowy z bogatym... Więcej »
 • Sylwester w Augustowie - 3 dni - Sylwester
  Sylwester w Augustowie - 3 dni
  490 zł
  Augustów (~29.0 km od Suwałki)
  3 dni
  Sylwester w Augustowie 30.12.2013 - 01.01.2014 (3 dni) Cena: 490 / osoba Świadczenia: 2 noclegi w Kompleksie Hotelowym... Więcej »
 • Augustowia
  470 zł
  Augustów (~29.1 km od Suwałki)
  3 dni
  Nowy Rok zbliża się wielkimi krokami, a Państwo nie mają jeszcze pomysłu, w jaki sposób spędzić Sylwestra?  Przygotowaliśmy wyjątkową... Więcej »
Szukasz zakwaterowanie na Sylwestra?
Sprawdź: noclegi w Suwałkach

Sylwester miejski w Suwałkach

Tegoroczny Sylwester organizowany jest przez Miasto Suwałki i Suwalski Ośrodek Kultury. Miejska zabawa odbędzie się w parku Konstytucji 3 Maja, gdzie od godziny 22.30 będzie można wspólnie świętować w rytmie włoskiej muzyki w najlepszym wydaniu. Gwiazdą wieczoru będzie Francesco Napoli- piosenkarz o włoskich korzeniach, którego płyty sprzedają się w milionach egzemplarzy na całym świecie (12 mln płyt w 44 krajach). Na pewno nie zabraknie przebojów „Ciao Italia”, „Borneo” czy „Marina”, którymi muzyk podbija serca najróżniejszych grup słuchaczy. Po występie Napoli zabawę poprowadzi DJ, zaś o północy możemy spodziewać się pokazu sztucznych ogni, które rozbłysną nad miastem różnokolorową paleta barw.

Pobliskie miejscowości

Newsletter

Chcesz być informowany o najciekawszych ofertach sylwestrowych?
MENU
NA SKRÓTY
POPULARNE
ZA GRANICĄ
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]