Sylwester w Łodzi

ofert: 4
 • Scenografia Klub&Kawiarnia - Sylwester
  Scenografia Klub&Kawiarnia
  170 zł
  1 noc
  Sylwester w Scenografii to gwarancja szmpańskiej zabawy! Z myślą o naszych gościach przygotowaliśmy specjalną ofertę. W tym roku sceną... Więcej »
 • Klub SZAFA - Sylwester
  Klub SZAFA
  160 zł
  1 noc
  Zapraszamy na wieczór sylwestrowy do Klubu Szafa! Jeden z najbardziej klimatycznych klubów w Łodzi zaprasza do radosnego i... Więcej »
 • Kompania Kuflowa Esplanada - Sylwester
  Kompania Kuflowa Esplanada
  180 zł
  1 noc
  W Sylwestrową noc , Szampańska Zabawa, Wyśmienite trunki i przepyszna strawa, Wszystkich Drogich Gości Serdecznie Zapraszamy, Razem się... Więcej »
 • INCOGNITO
  100 zł
  1 noc
  Prezydent Miasta Łodzi sprawiła nam niespodziankę w postaci decyzji o nie organizowaniu w tym roku Imprezy masowej w postaci Sylwestra miejskiego... Więcej »
Szukasz zakwaterowanie na Sylwestra?
Sprawdź: noclegi w Łodzi

Sylwester miejski w Łodzi

19.11.2013

Z powodu braku funduszy spowodowanego licznymi inwestycjami miasto Łódź zdecydowało, że w tym roku miejski sylwester nie odbędzie się. Jedyną alternatywą jest zatem dla mieszkańców pokaz sztucznych ogni oganizowany przez łódzką Manufakturę. W ubiegłym roku miasto zorganizowało plenerowego sylwestra "Łódź Loves Mondays!" przed Teatrem Wielkim. Miał on formę muzycznego show z tanecznymi pokazami i multimedialnymi prezentacjami. Sylwester pod chmurką kosztował wtedy miasto ok. 200 tys. zł.

więcej

91
dni do Sylwestra!

Newsletter

Chcesz być informowany o najciekawszych ofertach sylwestrowych?
MENU
NA SKRÓTY
POPULARNE
ZA GRANICĄ
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]