Sylwester w kluby

ofert: 54
 • SYLWESTER W POCIĄGU 2014 - Sylwester
  SYLWESTER W POCIĄGU 2014
  180 zł
  1 noc
  Witamy, Chcesz spędzić Sylwestra w niezapomniany sposób? Stowarzyszenie Miłośników Kolei w Krakowie już po raz dziewiąty...Więcej »
 • Magiel na Kazimierzu - Sylwester
  Magiel na Kazimierzu
  99 zł
  1 noc
  OFERTA SYLWESTROWA 2014/2015 SYLWESTER w KLUBIE MAGIEL NA KAZIMIERZU, Ul. MEISELSA 9 Klub Magiel na Kazimierzu zaprasza na kultową zabawę...Więcej »
 • PINK BOWLING & CLUB
  180 zł
  1 noc
  W OFERCIE OPEN BAR na wódkę Wyborowa? (bez limitu, wydawana jedynie w formie "na kieliszki"). 4 dania gorące (4 x kupon/os.) wydawane o...Więcej »
 • Sylwester 2015 w Caffe Zaćmienie - Sylwester
  Sylwester 2015 w Caffe Zaćmienie
  69 zł
  1 noc
  XIII raz Caffe Zaćmienie gorąca zaprasza na imprezę sylwestrową w samym sercu bajecznego Krakowa! BILET: 69pln/os. W cenie biletu: - welcome...Więcej »
 • BACCARAT LIVE music - Sylwester
  BACCARAT LIVE music
  90 zł
  1 noc
  SYLWESTER 2014/2015 ROMANS DOSKONAŁEJ MUZYKI, WYBORNEGO ALKOHOLU I WSPANIAŁEJ ZABAWY. Tej nocy dopuszczamy "małe szaleństwa", przekraczanie...Więcej »
 • BACCARAT CLUB - Sylwester
  BACCARAT CLUB
  90 zł
  1 noc
  SYLWESTER 2014/2015 CO SPRAWIA ŻE COŚ KUSI ROWNIE MOCNO JAK ZAKAZANY OWOC? TRUDNO ODGADNĄĆ, ALE JEDNO JEST PEWNE, PORUSZYMY WASZE ZMYSŁY,...Więcej »
 • Sylwester IRISH PUB - Sylwester
  Sylwester IRISH PUB
  130 zł
  1 noc
  IRISHPUB"Pod Papugami ul. św. Jana 18 Kraków BILET: 130 zł / os Zapraszamy Państwa na Szaloną Noc Sylwestrową do Irish Pub...Więcej »
 • WYNAJMIJ CAŁY LOKAL PRZY RYNKU GŁÓWNYM - Sylwester
  WYNAJMIJ CAŁY LOKAL PRZY RYNKU GŁÓWNYM
  88 zł
  1 noc
   Masz dużo znajomych?  Chcielibyście spędzić Sylwestrową Noc razem, ale boicie się, że mieszkanie może tego nie przeżyć lub...Więcej »
 • Klub SZAFA - Sylwester
  Klub SZAFA
  169 zł
  1 noc
  Klub Szafa zaprasza do świętowania Sylwestra w oldschoolowym stylu, oraz na zabawę do samego rana przy ponadczasowych hitach.   W...Więcej »
 • Klub Kwadrat - Sylwester
  Klub Kwadrat
  180 zł
  1 noc
  Największe przeboje ostatnich lat!!! Taneczny Sylwester w Klubie Studenckim Kwadrat!!!   Szanowni Państwo wzorem lat ubiegłych serdecznie...Więcej »
38
dni do Sylwestra!

Newsletter

Chcesz być informowany o najciekawszych ofertach sylwestrowych?
MENU
NA SKRÓTY
POPULARNE
ZA GRANICĄ
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]