Sylwester - Amsterdam

Sylwester - Amsterdam - Sylwester
1401 zł / osoba
6 dni
od 29-12-2014 do 03-01-2015
Skorzystaj z formularza kontaktowego
Wyświetleń: 1110

Opis oferty

 Hotele **/ *** klasy turystycznej, położone na peryferiach miast (20-40 km od centrum). W hotelu zazwyczaj znajduje się restauracja oraz bar. Funkcjonalnie urządzone pokoje 2-osobowe (na życzenie z dostawką), wszystkie z WC i łazienkami, telefonem i TV-sat. Śniadania kontynentalne.

Program

29.12
Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Przyjazd do Berlina.
Zakwaterowanie w hotelu i nocleg.

30.12
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Objazdowa wycieczka po mieście z lokalnym przewodnikiem ( m.in. Brama Brandenburska, Reichstag, Alexanderplatz, Kościół Pamięci). Ok. południa przejazd do Holandii.
Nocleg w okolicach Amsterdamu.

31.12
Po śniadaniu wizyta na farmie serowarskiej (możliwość zakupu serów i chodaków holenderskich). Następnie wizyta w szlifierni diamentów. Kolejnym punktem programu będzie rejs statkiem po kanałach Amsterdamu (rejsy są odwoływane w przypadku silnych mrozów). Dla chętnych lunch w restauracji (menu indonezyjskie). Wizyta w muzeum figur woskowych Madame Tussaud\\'s. Powrót do hotelu na krótki odpoczynek.
Przejazd do centrum na przywitanie Nowego Roku na ulicach miasta.

01.01
Późne śniadanie, wykwaterowanie (ok. godz. 11). Przejazd do Rotterdamu. Wjazd na Euromast (panorama miasta z wysokości 185 m). Przejazd do Brukseli. Zakwaterowanie w hotelu w okolicach miasta.

02.01
Śniadanie, późne wykwaterowanie z hotelu (ok. godz. 11). Objazdowa wycieczka po mieście (Pałac Królewski, Parlament Europejski). Spacer po starym mieście ( Grande Place, Manneken Pis, Galeria św. Huberta). Dla chętnych kolacja w pobliżu głównego rynku.
Wieczorem - wyjazd do Polski.

03.01
Powrót do Polski w godzinach porannych (Torzym ok.
09:00)

Uwaga! Pilot-przewodnik nie oprowadza po muzeach. Ze względu na okres świąteczny program może ulec zmianie.

Świadczenia

Cena obejmuje: przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, video, bar i WC), zakwaterowanie w hotelach j. w. (4 rozpoczęte doby hotelowe), 4 śniadania, program turystyczny j. w., opieka pilota, ubezpieczenie Europa SA (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, usług przewodników lokalnych oraz dodatkowych posiłków. Orientacyjny koszt uczestnictwa w programie ok.75 EUR.
Orientacyjny koszt 1 obiadokolacji: ok.16 EUR

Nowość -
Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.
Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide

Formularz kontaktowy

Twoja opinia:
Ocena ogólna: Zdjęcie:
Spędzałeś sylwestra w tym miejscu? Dodaj swoją opinię!
40
dni do Sylwestra!

Newsletter

Chcesz być informowany o najciekawszych ofertach sylwestrowych?
MENU
NA SKRÓTY
POPULARNE
ZA GRANICĄ
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]